Türkiye’nin gündemindeki Avukat Odatv’ye konuştu… BMW ve Mercedes için ne dedi

İstanbul Barosu’na üye olan Avukat Buket Nurşah Tekışık terör savcısının odasından paylaştığı fotoğraflarla gündemde kalmaya devam ediyor. Tekışık, çektiği fotoğrafları paylaşırken “Ben asla kaybetmem ya kazanırım ya da öğrenirim” notunu düşmesiyle gündeme oturmuştu. Tekışık, fotoğrafların gündeme gelmesinin ardından Instagram hesabını askıya aldı.

“Ben asla kaybetmem” diyen Avukat Buket Nurşah Tekışık’ın Mercedes ve BMW marka araçlarla fotoğraf çektirdiği de sosyal medyada paylaşıldı.

Odatv’ye konuşan Buket Nurşah Tekışık, sosyal medyadaki hakaretlere karşı harekete geçtiğini ve hukuki girişimleri başlattığını açıkladı.

İlerleyen günlerde daha detaylı bir açıklama yapacağını da anlatan Tekışık, sosyal medyada lüks araçlarla çekilen görüntülerine de açıklama getirdi.

Tekışık açıklamasında, “Onlar arkadaşlarımın aracı, ‘BKT’ plakalı araç sadece benim. Onun da hepsi faturalı hangi galeriden aldığım bile belli. Diğer araçları da plakaları açık plaka sorgulamalarını da yapabilirsiniz. Bana ait değil. Arkadaşlarımın çektiği fotoğraflar sadece” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x