Analistler Boğalarını Seçti: Bu 4 Altcoin Muhteşem Koşacak!

Kripto analisti David’e göre düşük ölçekli bir altcoin olan LAI’nin yüzde 100 artış potansiyeli var. Analist Valdrin Tahiri, NEAR’den yüzde 150’lik bir patlama bekliyor. The Flow Horse takma adlı analist ise yükseliş görünümünü koruduğu 2 altcoin’e dikkatleri çekiyor.

LAI fiyat tahmini: Altcoin fiyatı %100 artabilir!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, yapay zeka projeleri son günlerde yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bittensor (TAO) son 30 günde %421’lik kayda değer bir büyüme ile bu eğilime öncülük ediyor. FET ve AGIX gibi önde gelen yapay zeka tokenları da son günlerde etkileyici artışlar gösterdi. LayerAI (LAI) fiyatı, 6 Ekim 2023’te tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,0058 dolara ulaştığından beri yükseldi. Bu hareket, fiyatın 0,0082 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıkmasına yardımcı oldu. Ayrıca yükseliş, 18 Kasım’da bunu destek olarak teyit etti (yeşil ok). Bu, önceki düşüş trendinin sona ermiş olabileceğini ve fiyatın yeni bir yükseliş trendine başlayabileceğini gösteriyor.

Bu arada, günlük RSI (Göreceli Güç Endeksi) de 50 seviyesini destek olarak çevirdi. Ayrıca RSI, daha fazla artış potansiyelini destekleyerek yukarı doğru eğimli. Bu nedenle, altcoin fiyatının önümüzdeki günlerde en yakın yatay direnç bölgesine 0,016 dolara yükselmesi mümkün. Bu seviyenin üzerine çıkılması, LAI fiyatının mevcut fiyat seviyesinden %143 artışla 0,026 dolarlık bir sonraki önemli direnç bölgesine yükselmesine yardımcı olabilir.

LAI günlük grafik. Kaynak: TradingView

NEAR fiyat tahmini: Kartlarda yıllık zirve mi var?

Haftalık grafik NEAR fiyat artışının devamını destekliyor. Grafik, altcoin fiyatının 440 günlük azalan direnç trend çizgisinden de çıktığını gösteriyor. Haftalık RSI’daki önemli bir yükseliş sapması artıştan önce geldi. Böyle bir sapma, bir fiyat düşüşüne bir momentum artışı eşlik ettiğinde meydana gelir. Genellikle yükseliş trendinin tersine dönmesine yol açar.

RSI’ın şu anda 50’nin üzerinde olması bu olasılığı daha da destekliyor. Ana direnç alanı 2,70 dolar seviyesinde. NEAR bunun üzerine çıkarsa, %150 artışla 5,50 dolardaki bir sonraki dirence yükselebilir. Bu yükseliş NEAR fiyat tahminine rağmen, 2,70 dolar direnç alanından bir ret, 1,50 dolarlık en yakın desteğe % 30’luk bir düşüşe yol açabilir.

NEAR Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

LINK fiyat tahmini: Altcoin şimdi yükselmeye hazır!

The Flow Horse takma adlı, yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) önemli bir fiyat düşüşünün ardından bir sıçrama için hazırlandığını söylüyor. Bu arada altcoin, bu ayın başlarındaki kazançlarını geri çekti. Bununla birlikte analist, LINK’in artık yükselişe devam etmeye hazır olduğunu ileri sürüyor. Bu bağlamda analist, şu tahminlerini paylaşıyor:

LINK’i yeniden satın aldım ve daha fazlasını almak istiyorum. Şimdiden %22 geri çekildi ve 12 dolara kadar çıksa bile sert bir sıçrama yapacağımızı düşünüyorum. Short pozisyonlar tamamen kapandı ve fiyat ayakta kaldı.

Kaynak: The Flow Horse

FET fiyat tahmini: “Düşüşlerde biriktiriyorum”

Analist, daha sonra yapay zeka odaklı altcoin Fetch.ai’ye (FET) geçiyor. The Flow Horse, tokenin mevcut yükseliş trendini koruduğu sürece, düşüşlerde coin biriktireceğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, “FET trendini koruduğu sürece düşüşlerde biriktiriyorum. Yine, yapay zeka yeni olan tek anlatı.” diyor.

Kaynak: The Flow Horse

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz. Ayrıca, kripto para piyasanın oldukça riskli ve değişken yapısını dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x